Loading

Kush jemi ne?

Rent a Car Geti është kompani e themeluar në vitin 2016,simotër e kompanisë Radio Taxi Geti.
Duke parë nevojën e tregut vendor dhe rajonal për ofrimin e makinave dhe shërbimeve cilësore kemi vendosur të hapim këtë kompani me synim përmbushjen e kërkesave të tregut dhe klientëve.
Rent a Car Geti është në shërbim të klientëve 24 orë në ditë/7 ditë në javë,duke ju ofruar makina cilësore të markave të njohura si:VW(Polo,Golf V,Golf VI,Golf VII,Touran me 7 ulëse) ; SKODA(Octavia,Fabia) ; FORD(Focus) ; PEUGEOT(307).
Rent a Car Geti ofron makina e saj me porosi në:AIROPORTIN E PRISHTINËS,AIROPORTIN E TIRANËS, NË AIROPORTIN E SHKUPIT si dhe në të gjitha Hotelet e Prishtinës.
Po ashtu për klientët ofrojmë edhe shëtitje me shofer në të gjithë teritorin e Republikës së Kosovës.

1
Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Etiam porta sem malesuada magna mollis euismod. Curabitur blandit tempus porttitor. Integer posuere erat a ante venenatis dapibus posuere velit aliquet. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla.

admin

Comments (No Comments)